• 4 apartamenty
  • Noclegi dla 2 do 8 osób
  • Możliwość łączenia dla 2 do 8 rodzin
  • Panoramiczne widoki na jezioro

Rzuty apartamentów Willa nad jeziorem

Wanda

2-pokojowe mieszkanie 45 m2, na parterze, bardzo wygodne i nowoczesne umeblowanie: salon/jadalnia z 1 dwuosobową kanapą, kominkiem i TV (satelitarna), wyjściem na taras. 1 pokój z 2 łóżkami. Otwarta kuchnia. Prysznic/WC. Taras. Piękny widok panoramiczny na jezioro.

Kasia

2-pokojowe mieszkanie 54 m2, na parterze, bardzo wygodne i nowoczesne umeblowanie: salon/jadalnia z 1 pojedynczą kanapą, 1 łóżkiem podwójnym, kominkiem i TV (satelitarna), wyjściem na taras. 1 pokój z 2 łóżkami. Otwarta kuchnia. Prysznic/WC. Taras. Piękny widok panoramiczny na jezioro.

Lena

2-pokojowe mieszkanie 45 m2 na 1 piętrze, bardzo wygodne i nowoczesne umeblowanie: salon/jadalnia z 1 dwuosobową kanapą i TV (satelitarna), wyjściem na balkon. 1 pokój z 2 łóżkami. Otwarta kuchnia. Prysznic/WC. Piękny widok panoramiczny na jezioro.

Hania

4-pokojowe mieszkanie 80 m2 na 2 poziomach na 1/2 piętrze, wygodne i nowoczesne umeblowanie: salon/jadalnia z 1 pojedynczą kanapą, kominkiem i TV (satelitarna), wyjściem na balkon. 1 pokój z 2 łóżkami. Otwarta kuchnia (piekarnik, zmywarka do naczyń). Prysznic/WC, oddzielne WC. Na piętrze: 2 pokoje, każdy pokój z 3 łóżkami. Piękny widok panoramiczny na jezioro i port zaglowy..